Toorvorstid naturaalses sooles Salsiccia 350g Öko

8.50
Naturaalses sooles Salsiccia Bio mahevorst ei ole midagi muud kui klassikaline naturaalne sealiha grillvorst, mis on valmistatud maheloomakasvatuse põhimõtete järgi toodetud lihast. Erinevalt teistest vorstidest valmistatakse neid mahevorste ainult kvaliteetsest lihast, täpsemalt singi- ja pancettatükkidest. Seejärel maitsestatakse segu soola, pipra ja küüslauguga ning topitakse naturaalsesse õhukesse kesta.
  • Ei ole lisatud säilitusaineid
  • Ei sisalda värvaineid
  • Pole lisatud suhkruid
  • Laktoosi- ja gluteenivaba
Toode on laost otsas.

Esimese ajaloolise teate seasoolade vürtside ja soolaga segatud lihaga täitmisest tegi Rooma ajaloolane Marcus Terentius Varro Lucullus, kes omistas selle leiutamise ja praktika lukaanlastele. Samas hiljutisema teooria kohaselt leiutas vorsti tegelikult Lombardia kuninganna Theodelinda, kes kinkis selle retsepti Monza elanikele. Paljud linnad väidavad, et on selle toote sünnikohad, kuid mitmete allikate kohaselt võib see retsept tõepoolest siiski pärineda lukaanlastelt.

Toorvorst on umbes 15 cm pikk ja sobib suurepäraselt grillil küpsetamiseks. Soovituslik süüa koos punase veiniga nagu Lambrusco Mantovano.