Alates 35€ tellimuse puhul saatmine pakiautomaati üle Eesti TASUTA!

Meist

Teretulemast Greenhood poekese kodulehele! Meie eesmärk on pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis edendavad tervislikumat elustiili ja jätkusuutlikumat tarbimist. 

Greenhood loomise taga peitub väga lihtne idee ja soov – pakkuda tooteid teadlikele tarbijatele, kes otsivad vaheldust ja alternatiive kunstlike koostisainetega toitudele ning jookidele. Meie toidu-  ning joogivalik ei sisalda kahjulikke kemikaale, kunstlikke maitseaineid ega säilitusaineid. Usume, et keegi ei peaks tegema oma toitumisvajaduste rahuldamiseks järeleandmisi maitse või kvaliteedi osas, mistõttu on meie poes ka lai valik toidukaupu, mis ei sisalda gluteeni, laktoosi ega muid allergeene. Tagamaks mitmekesise kaubavaliku, teeme koostööd erinevate usaldusväärsete tarnijatega, kes jagavad meie väärtusi. 

Aitäh, et olete tundnud meie vastu huvi! 

Greenhood tiim

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

Meie poe kasutamiseks pead olema vähemalt 18 aastane!