Alates 35€ tellimuse puhul saatmine pakiautomaati üle Eesti TASUTA!

Müügitingimused

KOHALETOOMINE

HINNAD JA TASUMINE

Kõik hinnad on välja toodud eurodes ja ilma käibemaksuga.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimuse alusel. Kasutades maksmiseks pangalinki, kaardimakset või arvega tasumist.

TRANSPORT

Transpordi tarnimine
Transporti tarnime üle Eesti.

Tarnepartnerid
Itella Smartpost

Tarneviisid ja hinnad

  • Ise järgi – Angerja 57, Hüüru (Kalewala OÜ)
    Hind: 0 eur
  • DPD pakiautomaat
    Hind: 3,9 eur
  • Kulleriga ukseni
    Hind: 5,1 eur 

Tarneajad
Laos olevad tooted: 1-3 päeva

GARANTII

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

KAUPADE TAGASTAMINE

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

PRIVAATSUS

Kõiki greenhood.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kalewala OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist Sowood.ee andmebaasist.

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
Teie ja Kalewala OÜ vahel seoses greenhood.ee vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse.

LISAINFO

Kalewala OÜ jätab endale õiguse muuta greenhood.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu asja kohta võtke ühendust telefonil 5199 0063 või E-posti teel: info@greenhood.ee

Isikuandmed

Kalewala OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kalewala OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio OÜ-le.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.

Meie poe kasutamiseks pead olema vähemalt 18 aastane!